GPSEXMONT-Energo a.s., Bohunická 652/1, 619 00 Brno
Phone+420 543 420 211
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • русский

Jaderná energetika

Jaderná energetika je jedním s klíčových odvětví naší společnosti. Výroba elektrické energie z jádra je stále řazena mezi přední odvětví průmyslu. Pro bezpečný provoz fungujících jaderných elektráren je nutné postupně vyměňovat/repasovat stávající elektrické motory s důrazem na bezpečnost a dlouhou životnost strojů.

Pro odvětví jaderné energetiky dlouhodobě dodáváme jak nové motory, tak především repasujeme stávající objemnější motory pro pohon hlavních cirkulačních čerpadel. Tato činnost vyžaduje maximální profesionalitu a preciznost zpracování, kterou vám zaručují naši odborní pracovníci.


Rovenská jaderná elektrárna (Ukrajina)

Vzhledem k naší dlouholeté zkušenosti v oblasti spolupráce s jadernými elektrárnami v tuzemsku i zahraničí, jsme se zúčastnili osobní prezentace naší společnosti u managementu Rovenské jaderné elektrárny na Ukrajině. V rámci této prezentace byly projednány konkrétní technické možnosti spolupráce při opravách a případně dodávkách nových zařízení do jaderných elektráren na území Ukrajiny.

Podrobnější informace o naší aktivitě naleznete na stránkách Rovenské jaderné elektrárny a Státního orgánu ENERGOATOM Ukrajiny.